KONST / Litografier / Färglitografi 8605101
nr 860 5101
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi , Peder Duke (1938-2003), 1996, signerad, 156/200, motivet: 30 x 41
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:19:44
150 kr
200 kr
150 kr
250 kr
500 kr
400 kr
500 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke